URBAN SKETCHING
workshop skicování s Filipem Trnkou 

sobota 24. června, 10–17 hodin (pauza noa oběd)

Kde: Antonin Vrba dílna, Praha 9 Kbely, Železnobrodská 148/21
Kapacita: 8 osob
Věk: 12+
Lektor: Filip Trnka

Rychlé zachycení skutečnosti, myšlenky, prvotní náčrt budoucího díla i dílo samotné. Projdeme si základy skicování (sketching) a věřte, že si na cesty s sebou přibalíte vedle fotoaparátu i skicák.

Workshop proběhne formou procházky s několika zastaveními v okolí Kbel. Během zastávek budeme skicovat okolní svět. Zaměříme speciálně na město - architekturu, auta, silnice, lampy, městský mobiliář. Pokusíme se zachycovat okolí svižně a s energií!

Cena:

Economy: 1500,-
Full: 2100,- (v ceně balíček 2 x skicák + brush pen)

Platba pro finální rezervaci předem na účet nebo kartou/v hotovosti v obchodě.

Možnost dárkového poukazu (i emailem).

​Případné další dotazy a rezervace na antvrbadilna@gmail.com, 777 92 90 90.

​Budeme se těšit!

​...........

​Informace o zrušení rezervace:

V případě zrušení rezervace týden a výše před začátkem kurzu vám bude částka vrácena v plné výši. Týden před termínem si budeme bohužel muset strhnout náklady na lektora a 24h do startu kurzu si již musíme účtovat kompletní náklady. Děkujeme za pochopení. V případě zrušení kurzu z naší strany vám samozřejmě budou peníze co nejrychleji vráceny v plné výši.

​Svojí účastí souhlasíte s použitím fotografií pořízených na této akci. Případný nesouhlas vyjádřete prosím na místě nebo e-mailem na kurzy@antoninvrba.cz. Dodatečné odstranění určité fotografie je samozřejmě také možné na základě vaší žádosti zaslané na stejnou adresu. Děkujeme za pochopení.