O nás


JSME umělecká dílna, obchod, grafické studio, dobrý místo, ale především kolektiv lidí s podobným smýšlením. Naše práce je pocta umění a řemeslu. Je snahou oprášit osobní přístup, vztah k poctivosti, vztah ke kvalitě a tradicím umělců, řemeslníků a obchodníků. 

Vnímáme důležitost ruční práce.

Naší inspiraci nacházíme v morálních hodnotách prosetých historií a v rodinném prostředí starých obchodů, služeb a kaváren. Pradědeček zakladatele Jana Vrby, ANTONIN VRBA, žil na počátku minulého století a na pražské periferii provozoval svědomitě svou živnost - holičství. Jeho patriotismus, vztah k přírodě, hudbě a výtvarnému umění dědí již čtvrtá generace. Společenský člověk a talentovaný malíř. Jako hudebník se dokonce účastnil historicky prvního vysílání rozhlasu na území Československa - 18. května 1923 z legendárního stanu v Praze-Kbelích. Náš kolektiv nese jeho jméno s hrdostí i se závazkem.

Víc vrb, pevnější břeh. Naše snaha je V KOLEKTIVU nezávisle hromadit kvalitní tvůrce se stejnou chutí a podobné krve.​ Nabízet jejich práci, sdílet zkušenosti a motivovat. Vše v kontrastu s tím co vnímáme méně pozitivně.

VÍME, ŽE příroda je důležitější než pokrok a skromnost je největší frajeřina.

Výroční zpráva 2023

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a nic vám neunikne.