L I T O G R A F I E
s Filipem Trnkou


víkend 29. a 30. dubna 2022 10:00 - 15:00

-
Kde: Antonin Vrba kolektiv, Praha 9 Kbely, Železnobrodská 148/21
Kapacita: 6 osob
Věk: 15+
Lektor: Filip Trnka

Litografie, neboli kamenotisk je grafická technika tisku z vápencového kamene. Během víkendu si s Filipem projdete celý proces: nabrousíte si kámen, nakreslíte, zaleptáte kyselinou dusičnou, namícháte a nanesete barvy a vytisknete si svou litografii na litografickém lisu. Odcházet budete s několika kopiemi vlastního díla.

Litografie je charakteristická na první pohled, je to grafická technika, ke které je třeba speciální vybavení. Speciální bude ale i tenhle víkend, na který díky odnesené litografii jen tak nezapomenete. Přijít můžete i s partou kamarádů nebo si nás obsadit jako rodina.

Vhodné i pro začátečníky.


V ceně kurzu je i materiál a drobné pohoštění.

Cena: 2500,-

Platba pro finální rezervaci předem na účet nebo kartou/v hotovosti v obchodě. 

Možnost dárkového poukazu (i emailem).

Případné další dotazy a rezervace na antvrbadilna@gmail.com, 777 92 90 90.

Budeme se těšit!

...........

Informace o zrušení rezervace:

V případě zrušení rezervace týden a výše před začátkem kurzu vám bude částka vrácena v plné výši. Týden před termínem si budeme bohužel muset strhnout náklady na lektora a 24h do startu kurzu si již musíme účtovat kompletní náklady. Děkujeme za pochopení. V případě zrušení kurzu z naší strany vám samozřejmě budou peníze co nejrychleji vráceny v plné výši.

Svojí účastí souhlasíte s použitím fotografií pořízených na této akci. Případný nesouhlas vyjádřete prosím na místě nebo e-mailem na kurzy@antoninvrba.cz. Dodatečné odstranění určité fotografie je samozřejmě také možné na základě vaší žádosti zaslané na stejnou adresu. Děkujeme za pochopení.