L I T O G R A F I E
s Filipem Trnkou

víkend 5.–6. listopad 2022 10:00 - 15:00 - OBSAZENO

víkend 3.–4. prosinec 2022 10:00 - 15:00

Kde: 

Antonin Vrba kolektiv, Praha 9 Kbely, Železnobrodská 148/21

Kapacita: 6 osob 

Věk: 15+

Lektor: Filip Trnka

Litografie, neboli kamenotisk je grafická technika tisku z vápencového kamene.

 

Během víkendu si s Filipem projdete celý proces: nabrousíte si kámen, nakreslíte, zaleptáte kyselinou dusičnou, namícháte a nanesete barvy a vytisknete si svou litografii na litografickém lisu. Odcházet budete s několika kopiemi vlastního díla.

 

Litografie je charakteristická na první pohled, je to grafická technika, ke které je třeba speciální vybavení. Speciální bude ale i tenhle víkend, na který díky odnesené litografii jen tak nezapomenete. Přijít můžete i s partou kamarádů nebo si nás obsadit jako rodina.

 

Vhodné i pro začátečníky.

 

 V ceně kurzu je i materiál a drobné pohoštění.

 

Cena: 2500,-


Platba pro finální rezervaci předem na účet nebo v hotovosti v obchodě.

Možnost dárkového poukazu (i emailem).

 

Případné další dotazy a rezervace na antvrbadilna@gmail.com, 777 92 90 90.

Budeme se těšit!

...........

Informace o zrušení rezervace:

V případě zrušení rezervace týden a výše před začátkem kurzu vám bude částka vrácena v plné výši. Týden před termínem si budeme bohužel muset strhnout náklady na lektora a 24h do startu kurzu si již musíme účtovat kompletní náklady. Děkujeme za pochopení. V případě zrušení kurzu z naší strany vám samozřejmě budou peníze co nejrychleji vráceny v plné výši.

Svojí účastí souhlasíte s použitím fotografií pořízených na této akci. Případný nesouhlas vyjádřete prosím na místě nebo e-mailem na kurzy@antoninvrba.cz. Dodatečné odstranění určité fotografie je samozřejmě také možné na základě vaší žádosti zaslané na stejnou adresu. Děkujeme za pochopení.