L I N O R Y T  
pro pokročilé s Filipem Trnkou


19.-20. listopadu 10:00 - 17:00 (pauza na oběd)
-
Kde: Antonin Vrba kolektiv, Praha 9 Kbely, Železnobrodská 148/21
Kapacita: 8 osob
Věk: 15+
Lektor: Filip Trnka

Přijďte se s námi zdokonalit a užít si víkendový workshop s nejpopulárnější grafickou technikou pod vedením zkušeného výtvarníka.

Odnese si od nás několik tisků jedno či více barevného linorytu většího formátu. Zajistíme formát A4, za příplatek 150 Kč zajistíme formát A3. Vysvětlíme a ukážeme si možnosti tisku z lina - plocha, z výšky, z hloubky a slepotisk.
V ceně kurzu je i materiál a drobné pohoštění.

Cena: 1500,-

Platba pro finální rezervaci předem na účet nebo kartou/v hotovosti v obchodě. 
Možnost dárkového poukazu (i emailem).

Případné další dotazy a rezervace na antvrbadilna@gmail.com, 777 92 90 90.

Budeme se těšit!

...........

Informace o zrušení rezervace:

V případě zrušení rezervace týden a výše před začátkem kurzu vám bude částka vrácena v plné výši. Týden před termínem si budeme bohužel muset strhnout náklady na lektora a 24h do startu kurzu si již musíme účtovat kompletní náklady. Děkujeme za pochopení. V případě zrušení kurzu z naší strany vám samozřejmě budou peníze co nejrychleji vráceny v plné výši.

Svojí účastí souhlasíte s použitím fotografií pořízených na této akci. Případný nesouhlas vyjádřete prosím na místě nebo e-mailem na kurzy@antoninvrba.cz. Dodatečné odstranění určité fotografie je samozřejmě také možné na základě vaší žádosti zaslané na stejnou adresu. Děkujeme za pochopení.