Pravidelná dílna pro děti 4-7 let

Maják, nekonečný obzor a západ slunce ... ano, takto popisujeme romantické výjevy pobřeží Pacifiku, ale zasvěcení vědí, že i Praha se pyšní touto inspirativní scenérií!

​Pravidelná výtvarná dílna Kbelské moře, založená na práci s fantazií a na rozvoji všeobecné zručnosti dětí předškolního věku. Pod vedením zkušených lektorů odkrýváme stavební kameny budoucích mistrů.

​Dobrodružství, historie, umění, technika, fantazie, ... děti se mohou těšit vždy na dílnu s novou tématikou a ty nejoblíbenější s pokračováním. Dáváme důraz na práci s klasickými výtvarnými technikami a zábavnou formou s přesahem do různých témat. Chceme v dětech rozvíjet zručnost, vkus a kulturní hodnoty. Nadchnout je pro svět vizuality a umění, necháváme je experimentovat, hrát si a poznávat.
Vyplouváme každé úterý na naší adrese:
Antonin Vrba kolektiv, Praha 9 Kbely, Železnobrodská 148/21.
Kapacita: 10 osob 4-7 let.
Není potřeba žádných zkušeností ani vybavení.
Lektor: Klára Davídková
Od září do června
KAŽDÉ ÚTERÝ
od 13:30 do 14:30
Cena: 1200,-/měsíc (4 lekce) 3300,-/3 měsíce (12 lekcí)
Zkušební hodina 150,-
Případné další dotazy a rezevace na antvrbadilna@gmail.com nebo +420 777 92 90 90
Na každý měsíc připadá v případě potřeby jedna náhradní hodina.
Platit lze převodem, hotově i kartou. Lze využít i dárkové poukazy (i e-mailem).

Vyzkoušejte náš pohled na svět a pojďme se bavit!

​​Budeme se těšit!

...........

Svojí účastí souhlasíte s použitím fotografií pořízených na této akci. Případný nesouhlas vyjádřete prosím na místě nebo e-mailem na kurzy@antoninvrba.cz. Dodatečné odstranění určité fotografie je samozřejmě také možné na základě vaší žádosti zaslané na stejnou adresu. Děkujeme za pochopení.