Výtvarkář(i)ky sobě


3.-4. července od 10 do 17 hodin
-
Kde: Antonin Vrba kolektiv, Praha 9 Kbely, Železnobrodská 148/21
Kapacita: 12 osob
Věk: dospělí

Pro velký úspěch z roku 2022 opakujeme svépomocné setkání učitelů a učitelek výtvarné výchovy, na které si vzájemně ukážeme jednu aktivitu, která se nám v uplynulé sezóně povedla. Na workshopu budeme sami tvořit - hrát roli dětí, kterým je zadávána výtvarná aktivita, takže ji zažijeme na vlastní kůži. Pak podiskutujeme o tom, jak nám práce líbila, jak by bylo možné nápad modifikovat apod. Každý z nás si tedy odnáší inspiraci na minimálně 11 hodin, které můžeme v následující sezóně zahrnout do svých výukových plánů.

Když k tomu přivezeme svá portfolia a Powerpointové prezentace, bude inspirace do další sezóny ještě mnohem více!

Přihlašovat se je možné již nyní na adrese antvrbadilna@gmail.com,
a telefonu 777 92 90 90 Markétě Kunešové.

Cena: 1000 Kč

Platba pro finální rezervaci předem na účet.

Budeme se těšit!

...........

Informace o zrušení rezervace:

V případě zrušení rezervace týden a výše před začátkem kurzu vám bude částka vrácena v plné výši. Týden před termínem si budeme bohužel muset strhnout náklady na lektora a 24h do startu kurzu si již musíme účtovat kompletní náklady. Děkujeme za pochopení. V případě zrušení kurzu z naší strany vám samozřejmě budou peníze co nejrychleji vráceny v plné výši.

Svojí účastí souhlasíte s použitím fotografií pořízených na této akci. Případný nesouhlas vyjádřete prosím na místě nebo e-mailem na kurzy@antoninvrba.cz. Dodatečné odstranění určité fotografie je samozřejmě také možné na základě vaší žádosti zaslané na stejnou adresu. Děkujeme za pochopení.