P L E N É R
se Zdeňkem Daňkem


Víkend 29. a 30. října vždy od 10:00 dokud se nepadne:)
-
Kde: Antonin Vrba kolektiv, Praha 9 Kbely, Železnobrodská 148/21
Kapacita: 7 osob
Věk: 15+
Lektor: Zdeňek Daněk

Víkendový plenér se Zdeňkem Daňkem je skvělá volba pro minimálně mírně pokročilé malíře, kteří chtějí malovat krajinu a přírodu podle reality. Venku.

Zdeněk Daněk je zkušený malíř, absolvent Vysoké školy umělecko průmyslové v Praze.

(* 12.11.1977) V devadesátých letech studoval na výtvarné škole Václava Holara v Praze a poté působil v ateliéru malby prof. Nešlehy. Ve své umělecké tvorbě pokračoval ateliéru filmové a televizní grafiky prof. Bárty na Vysoké škole uměleckoprůmyslové, taktéž v Praze. Následně se usadil v ateliéru prof. Berana na Akademii výtvarných umění.

Zdeněk Daněk 1977 - Wikipedie

Má za sebou 16 samostatných a 26 skupinových výstav.
Prohlédněte si jeho obrazy https://zdenekdanek.net/.
Poslechněte si krátkou přehlídku jeho obrazů: Zdeněk Daněk - YouTube
a rozhovor s ním pro Galerii XXL: Zdeněk Daněk - YouTube

Zdeněk je připraven tu pro vás dva dny být a poradit vám s konkrétními problémy, se kterými se při malbě v plenéru potýkáte - otázky hloubky, světel, barvenosti, kompozice apod.

Vyrazíme do okolí Kbel (Satalická obora, lesoparková divočina, mokřad, rybníky, aleje apod.) a strávíme dva dny venku. Lektor tu pro vás bude v sobotu i v neděli od 10 hodin ráno, dokud neodpadnete. Všechen materiál a občerstvení si vezměte své. Den před kurzem je státní svátek, který můžete využít na obhlídku terénu a předvýběr místa na malování. V případě velké změny počasí ze dne na den namalujete obrazy dva. Rychlíci prý zvládnou dokonce 2 za den (jeden dopoledne a jeden odpoledne).

Cena: 2500,-

Platba pro finální rezervaci předem na účet nebo kartou/v hotovosti v obchodě. 
Možnost dárkového poukazu (i emailem).

Případné další dotazy a rezervace na antvrbadilna@gmail.com, 777 92 90 90.

Budeme se těšit!

...........

Informace o zrušení rezervace:

V případě zrušení rezervace týden a výše před začátkem kurzu vám bude částka vrácena v plné výši. Týden před termínem si budeme bohužel muset strhnout náklady na lektora a 24h do startu kurzu si již musíme účtovat kompletní náklady. Děkujeme za pochopení. V případě zrušení kurzu z naší strany vám samozřejmě budou peníze co nejrychleji vráceny v plné výši.

Svojí účastí souhlasíte s použitím fotografií pořízených na této akci. Případný nesouhlas vyjádřete prosím na místě nebo e-mailem na kurzy@antoninvrba.cz. Dodatečné odstranění určité fotografie je samozřejmě také možné na základě vaší žádosti zaslané na stejnou adresu. Děkujeme za pochopení.