I L U S T R A C E
s Evou Šimberovou

Úterý 16. listopadu 18:30 - 21:00

Kde: 

Antonin Vrba kolektiv, Praha 9 Kbely, Železnobrodská 148/21

Kapacita: 10 osob 

Věk: 15+

Lektor: Eva

Eva Šimberová si pro vás tentokrát připravila stručný workshop zaměřený všeobecně na ilustraci jako doprovod příběhu, fantazie či dokumentování reality. Ilustrace většinou doplňují a oživují text nebo vyprávění, ale jsou také součástí každodenního života kolem nás v různých podobách - reklama, menu v restauracích a pod. Ilustrace, ale především slouží k intenzivnějšímu prožití osobních potřeb a vášní, stejně jako veškeré umění.

Procvičíme nejběžnější techniky, vyzkoušíme kvalitní nástroje a užijeme si fajn lidi v naší dílně.

Přidejte se!

Vhodné pro začátečníky i profíky co se rádi inspirují a motivují v kolektivu.

  V ceně kurzu je i materiál a drobné pohoštění.

Cena: 500,-


Platba pro finální rezervaci předem na účet nebo kartou/v hotovosti v obchodě.

Možnost dárkového poukazu (i emailem).

Případné další dotazy a rezevace na kurzy@antoninvrba.cz, 608 955 670.

Budeme se těšit!

...........

Informace o zrušení rezervace:

V případě zrušení rezervace týden a výše před začátkem kurzu vám bude částka vrácena v plné výši. Týden před termínem si budeme bohužel muset strhnout náklady na lektora a 24h do startu kurzu si již musíme účtovat kompletní náklady. Děkujeme za pochopení. V případě zrušení kurzu z naší strany vám samozřejmě budou peníze co nejrychleji vráceny v plné výši.

Svojí účastí souhlasíte s použitím fotografií pořízených na této akci. Případný nesouhlas vyjádřete prosím na místě nebo e-mailem na kurzy@antoninvrba.cz. Dodatečné odstranění určité fotografie je samozřejmě také možné na základě vaší žádosti zaslané na stejnou adresu. Děkujeme za pochopení.