Organic Leela Yoga Rug / Vemgadam Brown

Čistě přírodní podložka na jógu Organic Leela vyráběná pomocí tradičních metod ručního tkalcovského stavu, řemeslníky ve venkovských oblastech v Indii. Barvená ajurvédskými bylinkami ze 100% bavlny. 

1 900,00 Kč 2 400,00 Kč
Po osobní zkušenosti s jógovou praxí na podložce Leela, jsme se rozhodli tento projekt podpořit a nabídnout jej i zde v ČR i pro vás. Stojí za ním Martin a Monika ze Slovenské republiky a zde vám představujeme jejich práci a fylozofii, s kterou souzníme a jejich produkty vřele doporučujeme. 

LEELA JOGA ORGANIC RUGS 
Pohlazení a zklidnění pokožky, uzemění. Spojení se zemí zkrze přírodu. Infuze ajurvédských bylin přes jógovou podložku. Šetrná k přírodě i k tvému tělu a zdraví. Certifikát GOTS, čistě přírodní 100% bavlna barvená ajurvédskými bylinkami.

Vybrali jsme 7 úžasných ajurvédských bylin a jejich kombinace tvoří Organic Herbal Dyed Yoga Rugs. Při jógové praxi, kdy se naše póry kůže otevírají, tělo je zahřáté a zpocené a spojuje se přímo s podložkou přes velkou část našeho těla, bylinky obohacují náš organismus o jejich lečivou sílu. Během praní koberce se do vody uvolňují barviva. Zde si můžeme být jisti, že se vrátí pouze bylinky v jejich čisté formě bez škodlivého vlivu na půdu pitnou vodu a naše tělo. 

PROČ ORGANIC LEELA YOGA RUGS
- barvené ajurvédskými bylinami 
- záruka Long Life díky pevnému stylu ručního tkaní 
- extra prostorná a lehká - 195x75cmx3mm a 1,3kg 
- extra grip při absorpci potu nebo navlhčení podložky 
- pomůže vám získat potřebnou sílu a pevnost těla
- čistota, snadná udržba, praní za studena v pračce nebo ruční praní
- 100% přírodní, čistá bavlna, šetrná k přírodě, bez latexu a mirkovláken
- vhodná pro citlivý tip pokožky a pro alergiky na latex


NEJMĚKČÍ PODLOŽKA NA JOGU
Dali jsme si za cíl vytrvořit podložku, na které se bude pohodlně cvičit. Naší hlavní zásadou je hebkost, blahobyt a zdraví pro vaše tělo a pokožku.

CVIČTE ZDRAVĚ
Pro výrobu našich jógových koberců hrdě používáme bavlnu s certifikací GOTS. Rozhodli jsme se vrátit ke kořenům, do dob, kdy neexistovaly žádné syntetické materiály a barviva.

AJURVÉDSKÁ MEDICÍNA
Organické podložky Leela jsou napuštěné léčivými bylinami. Výsledkem jsou nejen krásné barvy s přirozenými odstíny, ale také zdraví vaší pokožky.

EXTRA ŠÍŘKA A DÉLKA, LEHKOST
Podložky Leela jsou o 10cm delší a o 10cm širší než běžné karimatky (195x75cmx3mm). Dá vám větší prostotr pro pohodlné cvičení ásan. Je ultra lekhá, pouze 1,3 kg, vhodná pro cestování. 

BEZ TOXINŮ
Abychom měli na paměti vaše zdraví, v organické produkci Leela barvíme bez AZO sloučenin, což je známý karcinogen převládající v textilním průmyslu.

OPRAVDOVÉ UZEMNĚNÍ
Bavlněná podložka Leela vám díky přírodnímu materiálu pomůže lépe se uzemnit a spojit se zemí. Podložky, vyrobené z umělých materiálů nás udržují v izolaci od toho, co v jógové praxi skutečně hledáme.

EXTRA GRIP, BEZPEČNÉ CVIČENÍ
Další dobrá vlastnost koberce Leela je, že čím více se potíte, tím lepší je přilnavost a podložka méně klouže oproti podložce z umělého materiálu. Dokáže absorbovat velké množství potu. Proto je zde vaše praxe bezpečná. Pokud se nepotíte a podložka je suchá, lze jí lehce pokropit vodou ( třeba s vaším oblíbeným esenciálním olejem a zapojit tak aromaterapii do praxe ) a docílit tím větší stability a přilnavosti k podložce. Lze tedy jednoduše zabránit v náročnějších ásanách uklouznutí na podložce a citít se bezpečně v jakékoliv pozici.

ČISTOTA
Zatímco klasickou podložku můžete pouze otřít, Leela koberec se dá jednoduše vyprat. Ručně, nebo šetrně v pračce. Díky pevnému ručnímu tkaní mám Leela vysokou životnost a vaše podložka tu pro vás bude velice dlouho.

PODPORA LIDÍ, NE STROJŮ
Leela koberce vznikají v Indii, kde úzsce navazujeme spolupráci s místními řemeslníky a podporujeme jejich živobití. Tím, že je podpoříme, jim pomůžeme zůstat se svými rodinami a oni nemusejí cestovat daleko do velkých měst hledat práci jinou. Zaměstnáváme muže i ženy. Podporujeme integraci venkovských žen do společnosti, pokud mají děti nebo jiné domácí povinnosti, mohou si zvolit pracovní rozvrh podle svých potřeb.

DĚKUJEME, ŽE VYTVÁŘÍTE ČISTČÍ BUDOUCNOST A JÓGOVOU PRAXI BEZ PLASTŮ.

MONIKA A MARTIN,
ZAKLADATELÉ LEELA KOBERCŮ.