V době letních prázdnin pořádá Ant. Vrba kolektiv Letní výtvarné školy. Týdenní kurzy uměleckých technik stavěné pro teenagery od 11ti let a dospělé. Dopřejte si v létě více zábavy, tvořivosti, seberozvoje a nových přátel. 

Vyberte si z této nabídky Letních škol tu svou a včas rezervujte. Účast je možná pouze při přihlášení na celý týden.


Grafické techniky / 1.–5. 7. / 13:00-17:00

V pěti dnech letní školy si vyzkoušíme základní techniky tisku volné grafiky - šablona, linoryt, hlubotisk, sítotisk a experimentální tisk. Ideální pro otevřenou mysl a radost z degustace grafických technik.

Lektor: Filip Trnka 
Cena: 6000,- /
rezervovat >>>

Velkoformátový a barevný linoryt / 8.–12. 7. 2024 / 13:00 - 17:00

Během pěti odpolední vytvoříme jeden velkoformátový linoryt, více jednotlivých, nebo několikabarevný lino soutisk. Pro zapálené linorytce i pro začátečníky, kteří chtějí zanechat svůj jedinečný otisk do kontrastní a soustředěné práce.

Lektor: Filip Trnka
Cena: 6000,- /
 rezervovat >>>

Papírmaš / 15.–19. 7. 2024 / 13:00 - 17:00

V pětidenním limitu postavíme vlastní sochu z papíru a dalších materiálů. Jediným omezením je naše fantazie. Vzduchem bude lítat škrobovaný papír, pilka bude řezat a do výšek a šířek budou růst konstrukce vašich představ.

Lektor: Filip Trnka
Cena: 6000,- / rezervovat >>>

Výlety za uměním / 22.–26. 7. 2024 / 10:00 - 17:00

Dobrodružné objevování umění a netradičních míst v Praze. Každý den nás čeká nové místo, nová osobnost a nová výzva k vlastní tvůrčí činnosti. Navštívíme například Archeologický ústav, výtvarné vysoké školy, ZOO, alternativní galerie a street artová místa. Setkáme se s lidmi různých výtvarných profesí: s malíři, restaurátory, archeology, výtvarnými pedagogy či kulturními manažery. Budete mít příležitost vyjádřit svou kreativitu a vytvořit si vlastní záznam týdenního putování. Budeme se nejen dívat a poslouchat, ale také kreslit, malovat, modelovat. Tahle letní škola je ideální pro děti i dospělé, kteří jsou rádi v pohybu, mají zájem o umění, kreativitu a objevování nových míst a lidí.

Lektor: Markéta Kunešová
Cena: 6000,- 
/ rezervovat >>>

Grafické techniky / 5.–9. 8. / 13:00-17:00

V pěti dnech letní školy si vyzkoušíme základní techniky tisku volné grafiky - šablona, linoryt, hlubotisk, sítotisk a experimentální tisk. Ideální pro otevřenou mysl a radost z degustace grafických technik.

Lektor: Dagmar Dolíhalová
Cena: 6000,- /
rezervovat >>>

Dřevořez / 12.–16. 8. / 13:00-17:00

V tomto časovém rozpětí se ponoříme do robustního světa krásné kontrastní techniky, přičemž budou lítat třísky, vonět barvy a šustit papíry.

Lektor: Dagmar Dolíhalová
Cena: 6000,- / rezervovat >>>

Akvarel / 19.–23. 8. / 13:00-17:00

Projdeme si technické zákonitosti kresby akvarelem, ale také si jí vyzkoušíme na zábavných cvičeních, kde hraje hlavní roli radost z barvy. Kurz je pro začátečníky i letité nadšence vzdušné techniky vodových barev.

Lektor: Jesefína Čejková
Cena: 6000,- /
rezervovat >>>

Malba / 26.–30. 8. / 13:00-17:00

Se skvělou lektorkou Josefínou si projdete postupně tyto fáze malby: 1. Seznámeni s malbou 2. Zátiší 3. Přírodniny 4. plenér 5. Zakončení dokončení / shrnutí. To vše v letním, zábavném a přátelském duchu.

Lektor: Jesefína Čejková
Cena: 6000,- / rezervovat >>>

Dvěma a více účastníkům z jedné rodiny nabízíme slevu 20% pro každého (platí i pro oddělené týdny, tj. nemusíte se účastnit jedné školy zároveň).

PLATBA A STORNO PODMÍNKY

  • Po přihlášení Vám odešleme fakturu na zálohu ve výši 2000 Kč, jejímž zaplacením získáváte rezervaci místa ve zvolené Letní výtvarné škole.
  • Fakturu na doplatek Vám odešleme 45 dní před konáním.
  • Pokud se odhlásíte do 30 dnů před konáním zvolené letní školy, vracíme Vám veškeré zaplacené zálohy či doplatky.
  • Pokud se odhlásíte od 30 do 7 dnů před konáním letní školy, vracíme pouze doplatek.
  • Při odhlášení méně než 7 dnů před konáním letní školy si účtujeme celou cenu, v případě nemoci nabízíme jiný termín.


Dárkové poukazy kupujte zde a o případné další informace nás neváhejte kontaktovat na

dilna@antoninvrba.cz.com, 777 92 90 90.

Budeme se těšit!

​...........

Svojí účastí souhlasíte s použitím fotografií pořízených na této akci. Případný nesouhlas vyjádřete prosím na místě nebo e-mailem na kurzy@antoninvrba.cz. Dodatečné odstranění určité fotografie je samozřejmě také možné na základě vaší žádosti zaslané na stejnou adresu. Děkujeme za pochopení.