Tisk vánočních papírů/pohlednic
ručně vyrobenými razítky
Ester Tajrychovou


pátek 2. prosince, 18:45 - 21:00
-
Kde: Antonin Vrba kolektiv, Praha 9 Kbely, Železnobrodská 148/21
Kapacita: 10 osob
Věk: 15+
Lektor: Ester Tajrychová

Věřte nebo ne, tiskání razítky funguje jako báječná terapie, obzvlášť v hektických obdobích roku!

Podívejte se tedy, jestli doma nemáte pytlíky, papíry nebo cokoli, co můžete k Vánocům ručně potisknout a udělat tak radost sobě i lidem obdarovaným. A kdy jste naposledy poslali někomu pohled?

Na workshopu budou k dispozici vánoční (i jiná) razítka, barvy i balicí papíry, nebojte se ale prohledat domácí poklady a přineste si i svůj materiál k potištění.

Cena: 750 Kč

Platba pro finální rezervaci předem na účet nebo kartou/v hotovosti v obchodě.

Možnost dárkového poukazu (i emailem).

Případné další dotazy a rezervace na antvrbadilna@gmail.com, 777 92 90 90.

Budeme se těšit!

...........

Informace o zrušení rezervace:

V případě zrušení rezervace týden a výše před začátkem kurzu vám bude částka vrácena v plné výši. Týden před termínem si budeme bohužel muset strhnout náklady na lektora a 24h do startu kurzu si již musíme účtovat kompletní náklady. Děkujeme za pochopení. V případě zrušení kurzu z naší strany vám samozřejmě budou peníze co nejrychleji vráceny v plné výši.

Svojí účastí souhlasíte s použitím fotografií pořízených na této akci. Případný nesouhlas vyjádřete prosím na místě nebo e-mailem na kurzy@antoninvrba.cz. Dodatečné odstranění určité fotografie je samozřejmě také možné na základě vaší žádosti zaslané na stejnou adresu. Děkujeme za pochopení.