H L A V A - S R D C E - R U C E

W O R K S H O P
P O S I L O V N A

T V Ů R Č Í C H  S I L

S  M A R K É T O U

K U N E Š O V O U

1. 7. čtvrtek 18:30 - 20:30

2. 8. pondělí 18:30 - 20:30

Kde: 

Dílna Antonin Vrba kolektiv, Železnobrodská 148/21, Praha 9 Kbely

Kapacita: 10 osob 

Věk: 15+

Lektor: Markéta Kunešová

Pro koho:

amatéři i profíci ve všech uměleckých oborech, kteří se zasekli; ti, co v sobě cítí umělce, ale ještě nezačali; všichni, kdo chtějí do života pozvat více tvořivosti a nápadů 

 

Co:

2 hodinová dílna, ve které se společně podíváme, jakou roli v naší tvorbě hraje naše hlava, naše srdce a také naše ruce. Budeme si povídat, přemýšlet a hrát. Rozhodneme se, co můžeme z fleku změnit, abychom probudili naše spící kreativní "já". 

 

S kým:

dílnou vás provede Markéta Kunešová, chameleonka, která vystřídala několik profesí, koníčků a životů, a kterou od dětství fascinuje slovo "jinak'.

Cena: 400,-


Platba pro finální rezervaci předem na účet nebo kartou/v hotovosti v obchodě.

Možnost dárkového poukazu (i emailem).

Případné další dotazy a rezevace na kurzy@antoninvrba.cz, 608 955 670.

Budeme se těšit!

...........

Informace o zrušení rezervace:

V případě zrušení rezervace týden a výše před začátkem kurzu vám bude částka vrácena v plné výši. Týden před termínem si budeme bohužel muset strhnout náklady na lektora a 24h do startu kurzu si již musíme účtovat kompletní náklady. Děkujeme za pochopení. V případě zrušení kurzu z naší strany vám samozřejmě budou peníze co nejrychleji vráceny v plné výši.

Svojí účastí souhlasíte s použitím fotografií pořízených na této akci. Případný nesouhlas vyjádřete prosím na místě nebo e-mailem na kurzy@antoninvrba.cz. Dodatečné odstranění určité fotografie je samozřejmě také možné na základě vaší žádosti zaslané na stejnou adresu. Děkujeme za pochopení.