Royal Talens - tradice, kvalita

March 26, 2017

 

Jako první jsme pro náš obchod hledali kvalitní barvy a art materiály, které jsou vhodné pro všechny kategorie umělců včetně těch nejnáročnějších. Volba nakonec padla na špičkovou holandskou firmu s hlubokou tradicí – ROYAL TALENS.

 

 

V roce 1899 založil Martin Talens „Holandskou továrnu na barvy, laky a tuše“. Tato rodinná firma sídlí od té doby na stále stejné adrese, nedaleko centra malebného stotisícového města Apeldoorn. Stejně jako adresu, ROYAL TALENS nic nezměnil ani na poctivém přístupu. Hlavním imperativem této firmy je kvalita a její dlouhodobá garance. 

 

Kromě výroby materiálů pro všechny tradiční techniky ROYAL TALENS neustrnula na místě. Za využití svého vyjímečného zázemí, laboratorního výzkumu a v neposlední řadě díky spolupráci s těmi nejlepšími umělci, přichází výrobce průběžně s dalšími a dalšími novinkami. V poslední době můžeme zmínit například unikátní vodouředitelné olejové barvy COBRA, nebo nejpopulárnější akrylovoé barvy značky AMSTERDAM (i v oblíbené podobě markerů a sprejů), které nyní můžete zakoupit v našem obchodě.

 

 

ROYAL TALENS je od svého vzniku vyhlášenou a vyhledávanou značkou, nyní s globální distribucí na všechny kontinenty. V České republice reprezentuje tuto značku firma NIELSEN.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv
Please reload

Hledání podle štítků
Please reload

Následujte nás
  • Facebook Basic Square

©2017 ANT. VRBA. ALL RIGHTS RESERVED. DESIGNED J. VRBA