POSILKA.png

P O S I L O V N A
T V Ů R Č Í C H  S I L
S  M A R K É T O U
K U N E Š O V O U

H L A V A - S R D C E - R U C E

Pojďte na sobě pracovat a zároveň se bavit na pravidelném tréninku svých tvůrčích sil.
Tři měsíce společné práce a vzájemné podpory na cestě k svobodnější kreativitě.

Úterky trávíme od 18:30 do 20:30 v posilovně Antonin Vrba kolektiv.

Pro koho:

amatéři i profíci ve všech uměleckých oborech, kteří se zasekli; ti, co v sobě cítí umělce, ale ještě nezačali; všichni, kdo chtějí do života pozvat více tvořivosti a nápadů 

 

Co:

Po dobu tří měsíců se potkáme každé úterý na dvě hodiny s lidmi, kteří to mají podobně. Postupně se poznáme. Budeme se společně inspirovat knihou Umělcova cesta Julie Cameronové. Rozdělíme si domácí úkoly, vybereme si pro nás ty pravé. Doplníme naše setkání o další nápady a tipy, jak podpořit svou tvůrčí sílu. Rozdáme si četbu na další týden a tak pořád dokola. Podpoříme se v tom, abychom v práci na sobě po týdnu nepřestali. Po třech měsících sami sebe nepoznáme, neb probudíme své „kreativní já“ s takovou razancí, že hned tak zase neusne! 

 

S kým:

dílnou vás provede Markéta Kunešová, chameleonka, která vystřídala několik profesí, koníčků a životů, a kterou od dětství fascinuje slovo "jinak'.

Kdy:

Každé úterý (kromě svátků) od září do konce listopadu 18:30 - 21:30

Kde:

Antonin Vrba kolektiv, Praha 9 Kbely, Železnobrodská 148/21.

 

Kapacita:

10 osob 15+ let.

Cena:

400,-/2 hod nebo 1500,-/měsčně (8 hod) nebo 4200,-/3 měsíce (24 hod)

Není potřeba žádných zkušeností ani vybavení. V ceně i malé občestvení.

Platba pro finální rezervaci předem na účet nebo kartou/v hotovosti v obchodě.

Možnost dárkového poukazu (i emailem).

Případné další dotazy a rezevace na kurzy@antoninvrba.cz, 608 955 670.

Budeme se těšit!

...........

Informace o zrušení rezervace:

V případě zrušení rezervace týden a výše před začátkem kurzu vám bude částka vrácena v plné výši. Týden před termínem si budeme bohužel muset strhnout náklady na lektora a 24h do startu kurzu si již musíme účtovat kompletní náklady. Děkujeme za pochopení. V případě zrušení kurzu z naší strany vám samozřejmě budou peníze co nejrychleji vráceny v plné výši.

Svojí účastí souhlasíte s použitím fotografií pořízených na této akci. Případný nesouhlas vyjádřete prosím na místě nebo e-mailem na kurzy@antoninvrba.cz. Dodatečné odstranění určité fotografie je samozřejmě také možné na základě vaší žádosti zaslané na stejnou adresu. Děkujeme za pochopení.