Natural Leela Yoga Rug / Beige & Green

Ekologická, bavlněná podložka na jógu Natural Leela Yoga Rug vyráběná pomocí tradičních metod ručního tkalcovského stavu, řemeslníky ve venkovských oblastech v Indii.

1 500,00 Kč 1 800,00 Kč

Po osobní zkušenosti s jógovou praxí na přírodní podložce Leela, jsme se rozhodli tento projekt podpořit a nabídnout jej zde v ČR i pro vás. Stojí za ním Martin a Monika ze Slovenské republiky a zde vám představujeme jejich práci a fylozofii, s kterou souzníme a jejich produkty vřele doporučujeme. 

Transformuj svoji praxi s Leela Yoga Rug!

Zklidňující a uzemňující účinek, díky zcela přírodnímu materiálu 100% bez latexu, mikrovláken či plastu.

Leela Yoga Rug je ekologická, bavlněná podložka na jógu, pohodlná při cestování. Extra velká, ale přitom lehká karimatka. Recyklováno z přírodních bavlněných tkalcovských stavů. Absorbující pot, což je ideální pro dynamickou praxi kdy se zapotíš a podložka tím získá speciální grip a neklouže, ale zároveň je možné jej vyprat v pračce, tím je antibakteriální, snadno jí udržíš v čistotě a také jí můžeš provonět svým oblíbeným esenciálním olejem podle nálady.

Je o 10cm širší než klasické podložky, rozměry 195x75cmx3mm a přitom je lehký, 1,3 kg. Dává ti dostatečný prostor, ale zároveň lehkost a možnost vzít si podložku pohodlně kamkoliv sebou.

Tyto upcyklované podložky na jógu jsou vyráběny pomocí tradičních metod ručního tkalcovského stavu, řemeslníky ve venkovských oblastech v Indii. Pomocí náhradních tkalcovských stavů z větších projektů, recyklujeme materiál a vytváříme tyto jedinečné ekologické podložky.
Každý kus je originál. Přírodní měkký a jemný materiál, jemné uklidnujicí barvy.
Silný styl pletení koberce zaručí dlouhou životnost podložky.

Ručně tkaný koberec je vhodný pro styly jógy jako je Ashtanga, Yin Jóga, Hot Jóga, Power Jóga nebo Pilátes.

PROČ NATURAL FRIENDLY LEELA 
- záruka Long Life díky pevnému stylu ručního tkaní
- extra prostorná a lehká - 195x75cmx3mm a 1,3kg
- extra grip při absorpci potu nebo navlhčení podložky
- pomůže vám získat potřebnou sílu a pevnost těla
- čistota, snadná udržba, praní za studena v pračce nebo ruční praní 
- 100% přírodní, čistá bavlna, šetrná k přírodě, bez latexu a mirkovláken
- vhodná pro citlivý tip pokožky a pro alergiky na latex

NEJMĚKČÍ PODLOŽKA NA JÓGU
Dali jsme si za cíl vytrvořit podložku, na které se bude pohodlně cvičit. Naší hlavní zásadou je hebkost, blahobyt a zdraví pro vaše tělo a pokožku.

CVIČTE ZDRAVĚ
Pro výrobu našich jógových koberců hrdě používáme bavlnu s certifikací GOTS. Rozhodli jsme se vrátit ke kořenům, do dob, kdy neexistovaly žádné syntetické materiály a barviva.

EXTRA ŠÍŘKA A DÉLKA, LEHKOST
Podložky Leela jsou o 10cm delší a o 10cm širší než běžné karimatky (195x75cmx3mm). Dá vám větší prostotr pro pohodlné cvičení ásan. Je ultra lekhá, pouze 1,3 kg.

BEZ TOXINŮ
Abychom měli na paměti vaše zdraví, v organické produkci Leela barvíme bez AZO sloučenin, což je známý karcinogen převládající v textilním průmyslu.

OPRAVDOVÉ UZEMNĚNÍ
Bavlněná podložka vám díky přírodnímu materiálu pomůže lépe se uzemnit a spojit se zemí. Podložky, vyrobené z umělých materiálů nás udržují v izolaci od toho, co v jógové praxi skutečně hledáme.

EXTRA GRIP, BEZPEČNÉ CVIČENÍ
Další dobrá vlastnost koberce Leela je, že čím více se potíte, tím lepší je přilnavost a podložka méně klouže oproti podložce z umělého materiálu. Dokáže absorbovat velké množství potu. Proto je zde vaše praxe bezpečná. Pokud se nepotíte a podložka je suchá, lze jí lehce pokropit vodou ( třeba s vaším oblíbeným esenciálním olejem, zapojit aromagerapii do praxe doporučuji ) a docílit tak větší stability a přilnavosti těla k podložce. Lze tedy jednoduše zabránit v náročnějších ásanách uklouznutí na podložce a citít se bezpečně v jakékoliv pozici. Pokud cvičíte na dřevěné podlaze, je možné pod Leela kobereček použít vaší starou podložku a posunout tak svoji praxi na příjemnější a zdravější zážitek. 

ČISTOTA
Zatímco klasickou podložku můžete pouze otřít, Leela koberec se dá jednoduše vyprat. Ručně, nebo šetrně v pračce. Díky pevnému ručnímu tkaní mám Leela vysokou životnost.

PODPORA LIDÍ, NE STROJŮ
Leela koberce vznikají v Indii, kde úzsce navazujeme spolupráci s místními řemeslníky a podporujeme jejich živobití. Tím, že je podpoříme, jim pomůžeme zůstat se sými rodinami a nemusejí cestovat daleko do velkých měst hledat si jinou práci. Zaměstnáváme muže i ženy. Podporujeme integraci venkovských žen do společnosti, pokud mají děti nebo jiné domácí povinnosti, mohou si zvolit pracovní rozvrh podle svých potřeb.

DĚKUJEME, ŽE VYTVÁŘÍTE ČISTČÍ BUDOUCNOST A JÓGOVOU PRAXI BEZ PLASTŮ.

MONIKA A MARTIN,
ZAKLADATELÉ LEELA KOBERCŮ.