ANTONINOVA DÍLNA Praha 9 Kbely

V přilehlých prostorách prodejny máme také dílnu pro umělecké kurzy všeho druhu! Moc nás těší velký zájem a věříme, že si své lekce najdou jak děti, tak i dospělí, začátečníci i pokročilí.

V Praze 9 Kbely tak najdete multifunkční prostor pro všechny, kteří mají zájem tvořit, hledat nové možnosti a zdokonalovat se. Naší jednoduchou filozofií je kvalita materiálu, osobní přístup a profesionalita. Nejsme uměleckou školou, kde se drilují zavedené postupy, ale chceme v dnešním tvrdém a rychlém světě, přiblížit každému uměleckou tvorbu přirozeným a zábavným způsobem. Chceme motivovat a hledat i malý kousek talentu, který je v každém z nás. Pečlivě pro vás vybíráme lektory z řad umělců, řemeslníků a studentů, kteří sdílejí naše hodnoty.

Vyberte si jednorázové či dlouhodobé kurzy různých oborů. Od klasických technik kreslení a malování, přes sezonní kreativní tvoření, až po základy grafiky, počítačové grafiky, fotografování a umělecká řemesla. Sledujte nás, program a nabídku dílny přímo v prostorách prodejny na Praze 9 Kbely stále aktualizujeme.

Aktuální rozvrh najdete ZDE.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

776 227 627

kurzy@antoninvrba.cz

Facebook

©2017 ANT. VRBA. ALL RIGHTS RESERVED. DESIGNED J. VRBA