Honza
Honza navštěvoval grafickou školu Václava Hollara a od devadesátých let je uznávaným grafickým designérem oceňovaným u nás i v zahraničí. V posledních letech ho baví rozvíjení obchodu a předávání zkušeností v kurzech pro dospělé i děti. Díky jeho zkušenostem v oboru, ale i práci s mládeží ve sportovních klubech, je oblíbený lektor. V naší dílně ho můžete potkat na kurzech různých technik pro začátečníky i pokročilé a při výuce počítačové grafiky.
Eva
Vystudovala uměleckou školu obor propagační grafika a dálkově studium interiérového designu.
Po absolvování kurzů figurální kresby na AVU se dále intenzivně věnuje kresbě, ilustraci, grafice, uměleckým řemeslům, bytovému designu a profesionálně i fotografování. Blíže poznat sympatickou lektorku můžou děti na Kbelském moři, dorost v kreslířské dílně pro náctileté a dospělí na vybraných kurzech a dílnách.
Marta

Marta je u nás přes módu. Vystudovala oděvní návrhářství a marketing na liberecké textilní fakultě. Přes vedení módního časopisu a fungování v mediích se dostala až k práci v PR a marketingu. Věnuje se oděvnímu designu. Seznámit se s ní můžete třeba na workshopech módního návrhářství.

V naší dílně hostují i další lektoři a umělci různých oborů.
Chcete s námi spolupracovat i vy? Nebo znáte někoho kdo by se hodil do našeho týmu?
Pište kurzy@antoninvrba.cz nebo volejte 608 955 670.