Honza
Honza navštěvoval grafickou školu Václava Hollara a od devadesátých let je uznávaným grafickým designérem oceňovaným u nás i v zahraničí. V posledních letech ho baví rozvíjení obchodu a předávání zkušeností v kurzech pro dospělé i děti. Díky jeho zkušenostem v oboru, ale i práci s mládeží ve sportovních klubech, je oblíbený lektor. V naší dílně ho můžete potkat na kurzech různých technik pro začátečníky i pokročilé a při výuce počítačové grafiky.
Eva
Vystudovala uměleckou školu obor propagační grafika a dálkově studium interiérového designu.
Po absolvování kurzů figurální kresby na AVU se dále intenzivně věnuje kresbě, ilustraci, grafice, uměleckým řemeslům, bytovému designu a profesionálně i fotografování. Blíže poznat sympatickou lektorku můžou děti na Kbelském moři, dorost v kreslířské dílně pro náctileté a dospělí na vybraných kurzech a dílnách.
Martina
Přes oděvní design, který studovala na střední škole, se Martina dostala až ke grafice a malbě. Začala se zajímat také o typografii a láska k písmu ji přivedla ke studiu knižní grafiky a ilustrace na státní grafické škole (Hellichovka). Grafický obor v mnoha podobách jí byl po mnoho let živobytím, ale nyní se opět vrací ke štětci a plátnu. Zajímá jí hlavně samotný tvůrčí proces a prapůvodní impulsy vzniku díla. Martinu u nás můžete potkat na pravidelných kurzech i workshopech.
V naší dílně hostují i další lektoři a umělci různých oborů.
Chcete s námi spolupracovat i vy? Nebo znáte někoho kdo by se hodil do našeho týmu?
Pište kurzy@antoninvrba.cz nebo volejte 608 955 670.

©2017 ANT. VRBA. ALL RIGHTS RESERVED. DESIGNED J. VRBA