Pravidelná dílna malby pro dospělé

Stojan, zástěra, paleta a štětec...Tuby s akrylem a nebo akvarel...

Ještě jste nikdy nemalovali a máte chuť to zkusit? Již malujete a rádi by jste vše sdileli ve fajn kolektivu?Pak je Malírna pro vás to pravé. Osaháte si krok po kroku, jak svoje představy dostat do obrazu. Získáte technické informace, ale i umělecké vedení. Budete malovat podle reality (nebo fantazie) a ne podle cizích fotek. Zamalujete si a každý týden si dopřejete 2 hodiny jen a jen pro sebe.

Dílnu vede Klára Davídková, absolventka Střední umělecké školy textilních řemesel v Praze a Magistra Učitelství výtvarné výchovy pro základní umělecké školy.

​Skupinové projekty i individuální přístup.

Vhodné i pro úplné začátečníky.
Není potřeba žádných zkušeností ani vybavení.

Kdy: KAŽDÉ PONDĚLÍ od 18:30 do 20:30

Cena: 400,-/lekce (při platbě na 3 měsíce jedna lekce zdarma)
Zkušební hodina 200,-
Jednorázové vstupné 500,- (pro nepravidelnou účast)

Na každý měsíc připadá v případě potřeby jedna náhradní hodina, kterou je potřeba si rezervovat! Platit lze převodem, hotově i kartou. Lze využít i dárkové poukazy (i e-mailem).​

​Případné další dotazy a rezevace na antvrbadilna@gmail.com nebo +420 777 92 90 90

​Kde: Antonin Vrba kolektiv, Praha 9 Kbely, Železnobrodská 148/21.

Kapacita: 10 osob 15+ let.

​Není potřeba žádných zkušeností ani vybavení.

​Budeme se těšit!

​...........

Svojí účastí souhlasíte s použitím fotografií pořízených na této akci. Případný nesouhlas vyjádřete prosím na místě nebo e-mailem na kurzy@antoninvrba.cz. Dodatečné odstranění určité fotografie je samozřejmě také možné na základě vaší žádosti zaslané na stejnou adresu. Děkujeme za pochopení.