Malba 

Naším cílem je naplnit náš obchod tím nejkvalitnějším a zároveň cenově dostupným materiálem a nástroji pro různé techniky malování. Přijďte si k nám do kamenné prodejny na Praze 9 vybrat například ze široké škály akvarelových, akrylových a olejových barev špičkových firem jako jsou ROYAL TALENS - holandský výrobce s hlubokou tradicí, nebo české klasiky světovích jmen UMTON a Kohinoor.

 

Akrylové barvy AMSTERDAM jsou prověřeny uznávanými umělci, jsou však doporučeny i úplným začátečníkům. Najdete je u nás i v oblíbené podobě markerů nebo sprejů. 

 

Za zmínku jistě stojí méně známá řada vodou ředitelných olejových barev COBRA H2Oil, se kterými lze docílit stejných výsledků jako s klasickými olejovými barvami, avšak nezapáchají. Jsou tedy vhodné i do uzavřených prostor a pro alergiky.

Na naší prodejně ve Kbelích můžete také zakoupit různé ART materiály a média, které perfektně upravují vlastnosti barev a pomohou vám tak dosáhnout maximálně požadovaného výsledku a spokojenosti při samotném malování a při dokončování díla.

 

Nelze opomenout stále populárnější techniku malování akvarelovými barvami, které jsou u nás zastoupeny řadou Van Gogh od Talens a Faber Castell. 

 

Výtvarné potřeby Antonin Vrba nabízí také malířské stojany, palety a ostatní vybavení.

 

Důležitou součástí našeho pultu je stojan s širokým výběrem profesionálních štětců pro každého z vás, kterým věnujeme samostatnou sekci štětce.

Co v našich regálech nenajdete, můžeme samozřejmě objednat s rozumnou dobou doručení.

©2017 ANT. VRBA. ALL RIGHTS RESERVED. DESIGNED J. VRBA