MAL.png

Pravidelná
dílna malby
pro dospělé

Stojan, zástěra, paleta a štětec…Tuby s akrylem a nebo akvarel…

Ještě jste nikdy nemalovali a máte chuť to zkusit? Již malujete a rádi by jste vše sdileli ve fajn kolektivu?Pak je Malírna pro vás to pravé. Osaháte si krok po kroku, jak svoje představy dostat do obrazu. Získáte technické informace, ale i umělecké vedení. Budete malovat podle reality (nebo fantazie) a ne podle cizích fotek. Zamalujete si a každý týden si dopřejete 2 hodiny jen a jen pro sebe.

 

 Dílnu vede Klára Davídková, absolventka Střední umělecké školy textilních řemesel v Praze a Magistra Učitelství výtvarné výchovy pro základní umělecké školy.

Skupinové projekty i individuální přístup.

 

Vhodné i pro úplné začátečníky.

Není potřeba žádných zkušeností ani vybavení. 

Kde:

Antonin Vrba kolektiv, Praha 9 Kbely, Železnobrodská 148/21.

 

Kapacita:

10 osob 15+ let.

Kdy:

KAŽDÉ PONDĚLÍ

od 18:30 do 20:30

Cena: 1600,-/měsíc (4 lekce) 4400,-/3 měsíce (12 lekcí)

Zkušební hodina 200,-

 

Na každý měsíc připadá v případě potřeby jedna náhradní hodina, kterou je potřeba si rezervovat!

Platit lze převodem, hotově i kartou. Lze využít i dárkové poukazy (i e-mailem).

Případné další dotazy a rezevace na antvrbadilna@gmail.com nebo +420777929090

Budeme se těšit!

...........

Informace o zrušení rezervace:

V případě zrušení rezervace týden a výše před začátkem kurzu vám bude částka vrácena v plné výši. Týden před termínem si budeme bohužel muset strhnout náklady na lektora a 24h do startu kurzu si již musíme účtovat kompletní náklady. Děkujeme za pochopení. V případě zrušení kurzu z naší strany vám samozřejmě budou peníze co nejrychleji vráceny v plné výši.

Svojí účastí souhlasíte s použitím fotografií pořízených na této akci. Případný nesouhlas vyjádřete prosím na místě nebo e-mailem na kurzy@antoninvrba.cz. Dodatečné odstranění určité fotografie je samozřejmě také možné na základě vaší žádosti zaslané na stejnou adresu. Děkujeme za pochopení.