I L U S T R A C E
B O T A N I K A
celodenní s Evou Šimberovou

Sobota 1. října 2022 10:00 - 17:00 (pauza na oběd)

Kde: 

Antonin Vrba kolektiv, Praha 9 Kbely, Železnobrodská 148/21

Kapacita: 8 osob 

Věk: 15+

Lektor: Eva Šimberová

 Pohodová atmosféra v příjemném kolektivu podobně naladěných. Určeno všem, kteří hledají tvůrčí relax, odpočinek, chtějí se zdokonalit v kresbě a vyzkoušet si něco nového.

 

Účastník se naučí nebo si zopakuje základy kresby, vyzkouší si kresbu tužkou, tenkou fixou, ale také aquarellem a pastelkami. Čeká nás také úvod do stínování a vysvětlíme si jak funguje světlo a stín na složitějších objektech.

 

K dispozici budou nádherné tématické knihy, ale také živé rostliny. Každý účastník si odnese své kresby a finální obrázek v barvě. Sebou jen dobrou náladu, navzájem se představíme a lehce si popovídáme, vše se nese v přátelském duchu a není se potřeba bát, kurz je také určen úplným začátečníkům.

  V ceně kurzu je i materiál a drobné pohoštění.

Cena: 2000,-


Platba pro finální rezervaci předem na účet nebo kartou/v hotovosti v obchodě.

Možnost dárkového poukazu (i emailem).

Případné další dotazy a rezervace na antvrbadilna@gmail.com, 777 92 90 90.

Budeme se těšit!

...........

Informace o zrušení rezervace:

V případě zrušení rezervace týden a výše před začátkem kurzu vám bude částka vrácena v plné výši. Týden před termínem si budeme bohužel muset strhnout náklady na lektora a 24h do startu kurzu si již musíme účtovat kompletní náklady. Děkujeme za pochopení. V případě zrušení kurzu z naší strany vám samozřejmě budou peníze co nejrychleji vráceny v plné výši.

Svojí účastí souhlasíte s použitím fotografií pořízených na této akci. Případný nesouhlas vyjádřete prosím na místě nebo e-mailem na kurzy@antoninvrba.cz. Dodatečné odstranění určité fotografie je samozřejmě také možné na základě vaší žádosti zaslané na stejnou adresu. Děkujeme za pochopení.