Prázdninová škola výroby autorské knihy

Týden 6.-10. únor 13:00-17:00


Kde: Antonin Vrba kolektiv, Praha 9 Kbely, Železnobrodská 148/21

Kapacita: 12 osob
Věk: 10+
Lektor: Klára Davídková, Filip Trnka, Markéta Kunešová


Jarní prázdniny v Praze nemusejí být nuda, zejména pro ty, kdo jsou v zimě radši vevnitř. Antonin Vrba dílna otevírá odpolední Školu výroby autorských knih pro děti od teenagery od deseti let. Během pěti odpolední si vyrobíte vlastní knižní originál: vymyslíte příběh, výtvarně ho zpracujete a svážete do knihy. Když budete chtít a stíhat, expanduje vaše kniha do 3D!

Užijte si týden srandy a pohody v Antonin Vrba dílně...

... účast je možná jen na celý program od pondělí do pátku, vždy od 13 do 17 hodin.

Svačina v ceně.

Cena: 5000,-

Platba pro finální rezervaci předem na účet nebo kartou/v hotovosti v obchodě. 
Možnost dárkového poukazu (i emailem).

Případné další dotazy a rezervace na antvrbadilna@gmail.com, 777 92 90 90.

Budeme se těšit!

...........

Informace o zrušení rezervace:

V případě zrušení rezervace týden a výše před začátkem kurzu vám bude částka vrácena v plné výši. Týden před termínem si budeme bohužel muset strhnout náklady na lektora a 24h do startu kurzu si již musíme účtovat kompletní náklady. Děkujeme za pochopení. V případě zrušení kurzu z naší strany vám samozřejmě budou peníze co nejrychleji vráceny v plné výši.

Svojí účastí souhlasíte s použitím fotografií pořízených na této akci. Případný nesouhlas vyjádřete prosím na místě nebo e-mailem na kurzy@antoninvrba.cz. Dodatečné odstranění určité fotografie je samozřejmě také možné na základě vaší žádosti zaslané na stejnou adresu. Děkujeme za pochopení.