Kurz počítačové grafiky - grafického designu

pro začátečníky i pokročilé

2. 3.–18. 5. po 17:00–20:00

Výtvarné potřeby a dílna Antonin Vrba

Železnobrodská 148/21, Praha 9 Kbely

Lektor: Honza

10 osob

věk: 15+

Tříměsíční kurz (36 hodin) počítačové grafiky a grafického designu pro začátečníky i pokročilé vás vyzbrojí dovednostmi profesionálních grafických designérů. Naším cílem je vaše schopnost rutinního používání grafických programů a orientování se ve světě tohoto populárního tvůrčího oboru. Chcete se živit vaší tvorbou nebo pracovat na hobby úrovni? Máte jedinečnou příležitost!

- Adobe Photoshop, Illustrátor, InDesign

- pracovní postupy a teorie

- konkrétní projekty

- tisková příprava

Přijďte si užít zábavné lekce se zkušeným designérem.

Potřebujete vastní notebook a programy Adobe Photoshop, Illustrátor, InDesign.

Po domluvě i k zapůjčení u nás.

Cena: 7500,- / 36 hodin

Rezervace nutná: kurzy@antoninvrba.cz, 608 955 670

Platit lze převodem, hotově i kartou. Možnost dárkového poukazu.

Informace o zrušení rezervace:

V případě zrušení rezervace týden a výše před začátkem kurzu vám bude částka vrácena v plné výši. Týden před termínem si budeme bohužel muset strhnout náklady na lektora a 24h do startu kurzu si již musíme účtovat kompletní náklady. Děkujeme za pochopení. V případě zrušení kurzu z naší strany vám samozřejmě budou peníze co nejrychleji vráceny v plné výši.

Svojí účastí souhlasíte s použitím fotografií pořízených na této akci. Případný nesouhlas vyjádřete prosím na místě nebo e-mailem na kurzy@antoninvrba.cz. Dodatečné odstranění určité fotografie je samozřejmě také možné na základě vaší žádosti zaslané na stejnou adresu. Děkujeme za pochopení.