Antonínovy prázdninové expedice

1. expedice 13. - 17. července - 9:00 - 17:00:00
2. expedice 17. - 21. srpna - 9:00 - 17:00:00

Kde: 

Výtvarné potřeby a dílna Antonin Vrba, Železnobrodská 148/21, Praha 9 Kbely. Praha a okolí.

Kapacita: 10 osob 

Věk: 9-15 let

Lektor: Eva, Honza

 

Přidejte se k nám na prázdninové antonínovy výpravy, pro děti od 9 do 15 let, plné tvůrčího dobrodružství a nových kamarádů. 

Od pondělí do pátku se pod vedením našich lektorů ocitnete ve světě nejen výtvarného umění, ale i historie, architektury, přírody a fantazie. Budeme kreslit, malovat, ilustrovat, skicovat, navrhovat, modelovat, psát, zkoumat a bádat. Navštívíme muzea, zoo parky, výstavy a jiná zajímavá inspirativní místa.

Každý den nový program, nová výprava.

Těšíme se na vás!

 

Cena jedné týdenní výpravy: 4500,-

Cena zahrnuje plnohodnotnou zdravou stravu (oběd, svačina), vstupenky, jízdenky, veškerý materiál a nástroje. Děti potřebují akorát kvalitní obuv na případnou delší vycházku a lahev s pitím na celý den.


Platba pro finální rezervaci předem na účet nebo kartou/v hotovosti v obchodě.

Možnost dárkového poukazu (i emailem).

Případné další dotazy a rezevace na kurzy@antoninvrba.cz, 608 955 670.

Budeme se těšit!

...........

Informace o zrušení rezervace:

V případě zrušení rezervace týden a výše před začátkem kurzu vám bude částka vrácena v plné výši. Týden před termínem si budeme bohužel muset strhnout náklady na lektora a 24h do startu kurzu si již musíme účtovat kompletní náklady. Děkujeme za pochopení. V případě zrušení kurzu z naší strany vám samozřejmě budou peníze co nejrychleji vráceny v plné výši. Vpřípadě komplikací z vážných důvodů se samozřejmě domluvíme jako lidé.

Svojí účastí souhlasíte s použitím fotografií pořízených na této akci. Případný nesouhlas vyjádřete prosím na místě nebo e-mailem na kurzy@antoninvrba.cz. Dodatečné odstranění určité fotografie je samozřejmě také možné na základě vaší žádosti zaslané na stejnou adresu. Děkujeme za pochopení.

©2017 ANT. VRBA. ALL RIGHTS RESERVED. DESIGNED J. VRBA